خدای بزرگم! چهل و یکم شدیم !!

هی خدای من ! تبریک میگویم !
چهل و یکم شدیم! من و تو با هم !! چطوریش را نمیدانم!
اینکه چطوری بین 1040 شرکت کننده تا این حد بالا آمدیم آن هم با یک وبلاگ ُ کم سن و سال ِ غریبه را هم نمیدانم !!
اَما ظاهرا یک بعضیهایی هَستند که تو هَرچه مُحکمتر میپیچانی گوشت تن ِ اِحساس مَرا، و مَن هَر چه بلند تر ضَجه میزنم، بیشتر خوششان میآید !...!
هوم ! بپیچان خُدای مُن. محکم‌تر! شاید بار دیگر بالاتر رفتیم !...!

اَولین باری که اسم وبلاگ را در لیست بانوان وبلاگ نویس برتر دیدم 99اُم بود ! اَما باز هَم حِس جالبی داشت. دو سه روز ِ اَولی که از جریان ِ رای گیری با خبر شدَم مُدام از 95 تا 100 بالا و پایین شد آدرس ِ وبلاگ و بالاخره حذف شد و مَن هَم بیخیال. فِکر کردم حیف شد ها!  اگر زودتر با خبر میشدم یا کمی جدی‌ترش گرفته بودم لااقل میشد جزء 100 نفر نگه‌اش داشت. رای گیری که تمام شد رفتم لیست را ببینم که بَرداشته بودندَش. وقتی با یک هفته تاخیر بالاخره از طریق مدیریت وبلاگ وارد بَخش کامنتها شدم با دیدن کامنت ِ پولادزاده شدیدا ذوق زده شدم !
با سلام
نویسنده محترم وبلاگ My lord
نام وبلاگ شما  در میان صد وبلاگ برگزیده در رتبه  41نظرسنجی بانوان برتر وبلاگستان قرار گرفته است  .
برنامه خاصی برای تقدیر و معرفی وبلاگ شما پیش بینی شده است .بدینوسیله از شما دعوت می شود تا در مراسم تقدیری که بر این اساس برگزار می شود حضور بهم رسانید .
خواهشمند است برای هماهنگی حضورتان در مراسم با شماره تماس 09354224229 بین ساعت 19 الی 21 تماس حاصل فرمایید تا برای شما کد رزرو ارسال شود .
ضمنا شما می توانید در صورت مقدور نبودن حضورتان کسی را بعنوان نماینده و همچنین در صورت تمایل مهمان ، همراه داشته باشید .
اقلیما پولادزاده
دبیر همایش
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ دبیرخانه جشن مراجعه فرمایید .
http://21stmehr.persianblog.ir
نویسنده: اقلیماپولادزاده


تازه فهمیدم اِسم وبلاگ بالا رَفته نه اینکه حَذف شُده باشد و مَنه هَمیشه ناامید هَمچنان هَمان پایینها دُنبالش میگشم !
طِبق مَعمول ِ همیشه با تاخیر رسیدَم. اَما خوشبختانه مَراسم هَم با تاخیر شروع شده بود.
تمام مَسیر ِ داخل دانشگاه تهران تا دانشکده‌ی اَدَبیات پُر بود اَز تابلوهای : به طرف مراسم بانوان برتر وبلاگ نویس. و این وسط‌ها میشد ضِمن گِرفتن قیافه کلی توضیحات ِ اِضافه بدَهیم خِدمَت ِ مادر ِ محترمه ! و دَر واقع اَز آب گل آلود ماهی بگیریم برای فرداها !!
همان لحظه‌ی اَول اَز آمدن پَشیمان شدم . دُرست اَز هَمان لَحظه‌ای که پسَرَک ِ جلوی دَر ِ ورودی سالن پرسید رتبه آوردین؟ اِسم و آدرس وبلاگتون چیه ؟
یکجورهایی حِس کردَم پرایوسیمان ریخت به هَم ! که خوب تازه اَولش بود !!!
وقتی رسیدیم فرزاد حسنی و بهاره رهنما نفر 19هم را اعلام کردند. و خُب یکجورهایی نوید این بود که خیلی هَم مَراسم را اَز دَست نداده ایم.
جالب بود دیدن ِ چهره‌ها بدون نقِابهای همیشگی. خیلی‌ها هم اَصلا شبیه آن چیزی نبودند که نِشان میدادند یا میگفتند. اَما باز هَم جالب بود. حِیف که طبق مَعمول مَن دوچار کم بود باتری شدم !
مشغول فیلم گرفتن از حوا بودَم که اَز توی لنز دوربین بوترابی را دیدَم . همیشه تمام کامنتهایش برای مَن تلگرافیست و این شکلک نیشخند  را دارد. تصور چهره‌اش با این لبخند و دَهان باز و دندانهای دُرشت باعث شد خنده‌ام بگیرد ! و تا به خُودم آمدم دیدَم لنز دوربین ایشان هم رو به بنده است. انشاالله که ندیده نیش تا بناگوش باز اینجانب را وقتی دوربین به دست نگاهش میکردم !!!

کُلا بهتر اَز اَکثر مَراسمهای پیشین ِ پرشین بلاگ بود. دَرواقع خیلی صَمیمی و پرشور.
حضور منیژه حِکمت و  هَم یک جورهایی سورپرایز ِ جالبی شد. اَما بیشترین چیزی که روی مادرم تاثر گذاشته بود جواب مَن بود وقتی حسنی میپرسید مُشوق ِ شما دَر وبلاگ نویسی چه کسی بوده؟ و مَن که گفتم : مامان بابام که هروقت میان تو اُتاق میگن تو باز پای اینترنتی ؟!!
هوم ! باور کنید این مَراسم برای مَن بیشتر اَز خیلی ها پر بار بود !! مَن نتیجه‌ی مربوطه را گرفتم !!
به هر حال نصیب ما رتبه زیر 25اُمی ها همین لوح تقدیرها بود  که کمی تا قسمتی کاسه کوزه‌ی ما را به هم زده! " و خدایی که همین نزدیکیست " برای مَن عنوان موقتی وبلاگ بود که خیال عوض کردنش را داشتم. اَما اَز آنجا که توی تقدیرنامه نوشته شده "نویسنده محترم و خدایی که همین نزدیکیست ..." ظاهرا باید حالا حالاها با هم بسازیم !
یک چیز دیگر هَم که کمی تا قسمتی خاطرمان را مَخدوش نمود اِستفاده اَز داوران ِ پسَر بود برای انتخاب 10 وبلاگ برتر از لحاظ محتوی.
فکر میکنم وقتی مینویسند زنان وبلاگ نویس شاید بهتر بود داورانمان هَم هَمجنس بودند. شاید برای دَرک بهتر نوشته‌ها. همانطور که اَگر قرار باشد برسی محتوایی روی وبلاگ آقایان باشد خودشان بهتر میتوانند داوری کنند. چون بهتر درک میکنند نوشته های همجنسانشان را. و البته این هیچ ربطی به مردا اینور زنا اون ور نداره !! 

و در آخر اینکه بیخودی این روز را در وبلاگمان نشان نکرده بودیم که !
هی تو
تولدت مبارک.

بنا به دلایل امنیتی مذهبیتی اخلاقیتی گیریتی از قرار دادن عکسهای چشنیتی خود داریم میفرماییم !!
لحظه لحظه ات در سلامتی، آرامش، شاد و پر مانی باد !!!

 

 پ.ن: برای دیدن لیست ۱۰۰ وبلاگ به اینجا برای دیدن عکسها به اینجا و برای دیدن گزارشهای وبلاگنویسها به اینجا مراجعه کنین.
پ.ن ۲: مراسم ۲۱ مهر بود من تا الان نتونستم چیزی بنویسم.
پ.ن ۳: من: ببخشید خانوم رهنما میشه یه عکس با این کوچولوی ما بگیرین؟
رهنما : بله حتما. کودومه ؟ بیا اینجا ببینم عزیزم.

بابام : ارمغان چطوری با این خانوم عکس گرفتی؟
جونور خونگیه ما : نمیدونم. خودش منو دید منو شناخت . گفت بیا با هم عکس بگیریم ! روم نشد بهش بگم نه !!!
کلا ما خونوادتا همینجوریاییم !!! 

 

هی آلیس ِ سابق!!
فکر کنم دوباره داریم به زیاد نویسی عادت میکنیم !!!  

/ 17 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فائزه

خیلی جالبه.....صمیمانه تبریک می گم.... و براتون آرزو های موفقیت بیشتر و بهتر در همه ی زمینه ها دارم منو به دوستی می پذیرین؟؟؟[لبخند]

فائزه

معروف شدن این حرفارو هم داره راستی ما همسنیم[تایید]

فائزه

معلومه فکر میکردم به چیزی غیر از خودم....اما خودخواهانه تصمیم گرفتم...شایدم چاره ی دیگه ای نبود . . . عزیزم اونجا خونه ی دله... گاهی نوشته هاش التیام بخشه گاهیم دردناک دله دیگه یه دل خیلی خیلی دیوونه هر جور شما راحتی همون طور ادامه می دیم ...ولی من لینکتو با اجازه گذاشتم توی پیوندهام که دسترسیه راحت داشته باشم به وبلاگت. شاد باشی

مریم

سلام خوبی؟ چه خبرا؟؟؟ دارن روزنامه فرهنگ آشتی رو به رشید پور واگذار می کنن چه مزحک می شوند وقتی پسمانده های فرهنگ آشتی را می لیسند خیلی سخته جایی نباشه واسه آشتی.... کلی حالم گرفته آپم دوست داشتی بیا [ناراحت][ناراحت]

Amin k

مبارکه کلا همه چی... ایشالا سال دیگه رتبه بهتر خونه شوهر...[زبان][چشمک]

پدر

علت اینکه من پسر جزو داوران بودم این بود که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاید...همین...[لبخند]

پرشیا ELX

مطالب جالبی بود.[دست]

پرشیا ELX

عشق خدائی

از آمدنت در مرزه نگاهم ممنون سلام وب زیبا و تخصصی خوبی داری با گفتهای خوب و آموزنده خواستم بگم افرین به شما که سر شار از انرژی مثبت هستید و به مخاطب خود انرزی فکری میدهی باز به دیدارت خواهم امد به امید دیداری دوباره موفق باشی (عشق خدائی) سلام بر گفتارهای شیرینت اری درباره عشق معنویت خوبیها گفتی من هم میگویم عشق وجودت سر شار از ویتامین خوشحالی باشی چرا که وب شما هم خوب و هم زیبا و شعر و نوشتهایت از امید آرزوی سر چشمه میگیرد دلت شاد روح نورانیت لبریز از عشق خدائی باشد انشاا... http://www.mother20.persianblog.com عشق با روح شقايق زيباست... عشق با حسرت عاشق زيباست... عشق با نبض دقايق زيباست... عشق با زهر حقايق زيباست... عشق با در حسرت ديدار تو بودن زيباست تو خود یک روح خدائی هستی http://mother20.persianblog.ir [گل]